O b3

b3 to przełomowe profesjonalne produkty, które penetrują warstwę korową włosa i ponownie łączą zerwane podczas usług koloryzacji lub rozjaśniania wiązania w łusce, korze, a także pomiędzy łuską a korą włosa, dzięki użyciu opatentowanego kopolimeru na bazie oleju (system bezwodny)

 • Działa na poziomie komórkowym
 • Naprawia zerwane i naruszone wiązania, które powodują pękanie włosów z biegiem czasu
 • Radykalnie zmniejsza uszkodzenia włosa
 • Poprawia i zachowuje kolor 2-3 krotnie dłużej
 • Lepiej kryje siwe włosy
 • Przesuwa granice koloryzacji przy tonowaniu blondów

Z b3 zyskaj większą swobodę pracy.
Przełamuj granice kreatywności w koloryzacji włosów nie łamiąc ich wiązań.

Poznaj pełną gamę naszych produktów.

Dla salonów fryzjerskich

PRODUKTY TECHNICZNE

b3 Brazilian Bond Builder

Koncentrat profesjonalny odbudowa wiązań może być dodawany do mieszania ze wszystkimi formułami procesów koloryzacji włosów, dla jednoczesnej rekonstrukcji odbudowy wiązań, nie wymagając dodatkowego czasu działania. Wykorzystując naukowo zaawansowany jednoetapowy system b3 Brazilian Bond Builder przywraca siłę wiązań tworzących kompleks błony komórkowej, chroni przed uszkodzeniem łuskę włosa oraz korę włosa, odpowiedzialną za utrzymanie jego struktury. Ta przełomowa technologia pomaga radykalnie zmniejszyć łamliwość włosa i zapobiec uszkodzeniom podczas zabiegów koloryzacji i rozjaśniania, poprawiając ogólną kondycję struktury włosa,  wydłuża trwałość koloru i jego jaskrawość.

Pojemność: 500ml i 120ml

b3 Demi Permanent Conditioner

Terapia natychmiastowa  naprawa i długotrwała ochrona to innowacyjna i profesjonalna usługa salonowa, z formułą konkretnie dopasowaną do łączenia z b3 Brazilian Bond Builder.  Zapewnia natychmiastową naprawę i długotrwałą pielęgnacyjną ochronę dla włosów ekstremalnie zniszczonych i poddanych zabiegom chemicznym. Wykorzystując przełomową technologię, ten głęboko penetrujący zabieg ponownie łączy zerwane wiązania i wzmacnia uszkodzone włókna włosów. Radykalnie zmniejsza ich podatność na pękanie i zwiększa wytrzymałość na rozciąganie, chroniąc przed dalszymi uszkodzeniami. Skuteczna siatka intensywnie nawilżających substancji czynnych z aminokwasami jedwabiu aktywuje warstwę ochronną i domyka uchylone łuski włosów. Dzięki warstwie ochronnej koncentratu z alg morskich zapobiega utracie niezbędnego nawilżenia, zapewniając termo-ochronę, optymalne zdrowie i lśnienie włosów. Chroni wszystkie rodzaje włosów przed stylizacją na gorąco oraz czynnikami środowiskowymi i mechanicznymi aż do 12-15 myć.

Pojemność: 1000ml

b3 SPLIT END BONDER

Zabieg spajający zniszczone końcówki włosów to produkt do usługi o podwójnym działaniu. Opracowany specjalnie do natychmiastowej naprawy rozdwojonych końcówek włosów (zniszczonych przez zabiegi chemiczne, wysoką temperaturę i czynniki mechaniczne) oraz do zabezpieczenia przed dalszymi uszkodzeniami do 4 tygodni. Wykorzystując przełomową technologię łączenia wiązań, ta szybko działająca formuła ukierunkowana jest na wewnętrzną strukturę włosa. Zapobiega tworzeniu się nowych pęknięć przez odbudowę osłabionych obszarów. System Thermo Reparative wypełnia i łączy ze sobą uszkodzone włókna – natychmiast uzupełnia pęknięcia i pomaga zapieczętować łuski końcówek włosa, aby radykalnie zmniejszyć dalsze rozdwajanie. Ochronna bariera aktywowana ciepłem otacza każde pasmo, chroniąc przed czynnikami chemicznymi, od stylizacji i zewnętrznymi aż do 4 tygodni.

Pojemność: 350ml

b3 DO PIELĘGNACJI W DOMU

To specjalnie opracowane produkty dla wszystkich odcieni z przełomową technologią, aby utrzymać włosy mocne i utrwalać kolor pomiędzy wizytami.
b3 Color Care również przedłuża żywotność terapii b3 Demi Permanent.

 • Pomagają zapobiegać złamaniom
 • Zachowują żywy kolor
 • Minimalizują blaknięcie koloru
 • Chronią przed UVA/UVB
 • Bez silikonu
 • Przedłużają ochronę b3 Demi Permanent z 12 do 15 myć
Przejdź do sklepu

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do newslettera.
[FM_form id="1"]